Aquaparki w górach.

on

Aquaparki znajdują się nie tylko w miejscowościach, które nie mają innych atrakcji do zaoferowania czy też przy morzu – jako alternatywa dla słonej wody. Coraz więcej tego typu obiektów budowanych jest w miejscach niezwykle atrakcyjnych, położonych w przepięknej, górskiej scenerii.

Oferta termalnych basenów oraz aquaparków jest szczególnie rozbudowana w Tatrach. Większość atrakcji turystycznych skupiona jest tu wokół zabawy w gorącej lub chłodnej wodzie.  Zapewnione są atrakcje dla każdego, bez względu na płeć czy wiek.  Świetnie odnajdują się tu rodziny z dziećmi, kolonie czy szkoły pływania.

Typowe dla tutejszych aquaparków atrakcje to baseny, kaskady, jacuzzi, zewnętrzne baseny z gorącą wodą., w których można relaksować się w chłodne zimowe dni podziwiając górskie krajobrazy. Dodatkową ofertą stanowią siłownie, pokoje relaksacyjne, groty solne oraz sauny. Nowoczesność, moc atrakcji oraz ukształtowanie terenu na których stoją aquaparki robi ogromne wrażenie na wszystkich odwiedzających turystach.

Aquapark Zakopane z widokiem na Giewont, Termy w Bukowinie Tatrzańskiej czy podhalańskie Termy Szaflary to centra rozrywki dla całej rodziny, przy których powstały wysokiej klasy kompleksy hotelowe z kompleksową ofertą dla wszystkich.