Ćwiczyć! Chudnij! Nie poddawaj się!

Wiosna i jesień to pory roku, w których nachodzi człowieka ochota na wprowadzenie pozytywnych zmian w życiu. Najczęściej wpadające do głowy pomysły to – „Schudnę„, „Zacznę ćwiczyć” i „Nie będę się poddawać„.

Warto zacząć już dziś! Od razu wprowadź w czyn wszystkie trzy!

Na razie nikt nie wymyślił lepszego sposobu na spalenie zbędnych kilogramów niż uprawianie sportu. Początki mogą być trudne, ale pod żadnym pozorem nie wolno się poddawać. Efekty, które pojawią się z czasem (szczupła i doskonale podkreślona sylwetka / świetna kondycja fizyczna) będą formą nagrody. Dopiero złożone działania mogą przynieść rezultaty, z których będziesz zadowolony. Dlatego nie obędzie się bez koniecznej zmiany nawyków żywieniowych. Pożegnaj się z fast foodami i opychaniem słodyczami i słonymi przekąskami.

Obawiasz się, że lenistwo Cie dopadnie?

Zamiast zaczynać małymi kroczkami rozpocznij zmiany z przysłowiowym przytupem. Rozejrzyj się, za hotelem dla osób aktywnych, w którym krok po kroku specjaliści pomogą Ci z wprowadzeniem zmian. Zapoznaj się z ofertą, wybierz najlepszą dla Ciebie opcje i zarezerwuj najbliższy termin.

Jeśli nie to? To co?

Nie musisz ograniczać się do – „Schudnę„, „Zacznę ćwiczyć” i „Nie będę się poddawać„. Jeśli czujesz, że to nie dla Ciebie wprowadź inne zmiany, dzięki którym poczujesz się lepiej (np. nowa fryzura).

Co z innymi?

Zauważyłeś spadek motywacji wśród podwładnych? Wchodzisz do firmy i czujesz spadek energii? Zorganizuj motywacyjne szkolenie w górach lub szalony event w górach. Twoja rodzina chodzi przemęczona, a wśród dzieciaków wiecznie dochodzi do spięć. Wybierz się z najbliższymi na urlop.

Życzymy powodzenia!