Event z efektem WOW!

Słowo „event” na stałe wpisało się do słownika języka polskiego. Nadal jednak budzi dużą ciekawość.  Rynek branży eventowej w Polsce z każdym rokiem staje coraz bardziej profesjonalny i nasyca się coraz bardziej. Eventy budzą spore zainteresowanie, a ich ilość zdecydowanie rośnie. Można powiedzieć, że organizacja eventu stała się koniecznością.

Skuteczny event to event dobrze zorganizowany, który realizuje wyznaczone cele. Nie jest istotne czy jest to wydarzenie plenerowe i otwarte dla wszystkich, czy dedykowane wybranej grupie docelowej , w miejscu zarezerwowanym na wyłączność. Sam cel również może być różny: informacyjny, edukacyjny, reklamowy, itd.

Z perspektywy firmy organizującej event ważne jest by zaskoczyć uczestników i wywołać efekt WOW. To nie tylko wydarzenie branżowe godne uwagi. O sukcesie decydują nie tylko liczby (np. ilość uczestników), lecz to jak nas oceni branża i na jak długo zapamiętają uczestnicy.

By wyróżnić się w tłumie warto zadbać o element, który wyróżni nas na tle innych. Może to być tematyka / lokalizacja (np. eventy w górach, imprezy integracyjne w górach). Z każdą imprezą staramy się zakosztować czegoś nowego, wyjść z sztywno obranych ram, obrać nowy kierunek działania i myślenia.