Góry + burza mózgów = 3 277 pomysłów na event!

Mimo licznych rygorów związanych z bezpieczeństwem uczestników, ograniczeń budżetowych, problemów logistycznych czy nierealnych oczekiwań organizatorów – eventy w górach to przysłowiowy strzał w 10!

Dlaczego? 

Góry to niewyczerpane źródło inspiracji dla organizacji różnych wydarzeń artystycznych i/lub biznesowych.  Niezależnie od tego kto, dla kogo i za ile – jest mniej ważne niż gdzie. Śmiemy twierdzić, że góry to idealne miejsce na organizację każdego wydarzenia. Temat, kluczowe elementy i pomysł na event kreuje tu krajobraz, a inspiracje znaleźć można wszędzie.

Jak?

Odpowiadając na pytanie „Jak znaleźć inspiracje na event?” trzeba zacząć od podstawowych pytań.  Mamy lokalizację – góry. Trzeba znaleźć miejsce – hotel w górach, zamek a może hala widowiskowo-sportowa? Nakreślić grupę docelową: dzieci, dorośli, kobiety, mężczyźni? Liczbę uczestników – kilkoro a może kilka tysięcy?  Następnie przechodzimy do burzy mózgów. Warto dać się ponieść by wpaść na pomysł idealny. W głowie każdego z nas pojawi się inna koncepcja, lecz wiele elementów okaże się wspólnych z ideą klienta agencji eventowej. Możemy też korzystać z doświadczeń innych.

 

 

Eventy w górach są niepowtarzalne,  a liczba 3 277 nie wyczerpuje tematu!