Jak spędzić wolny weekend?

Nadchodzą trzy najbardziej wyczekiwane dni w tygodniu – piątek – sobota – niedziela –  a Ty nie wiesz co ze sobą począć? Wybierz jedną z opcji i spędź te dni tak jak lubisz najbardziej.

Typy weekendu:

  • weekend z naturą,
  • aktywny weekend z paintballem,
  • weekend z żywiołami,
  • kulturalny weekend,
  • weekend egzotyczny.

Pierwszy typ weekendu chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać. Dodamy jedynie, że wypoczynek połączony z kontaktem z naturą oraz zwierzętami to bardzo popularna w naszym kraju opcja. Weekend z paintballem to alternatywa dla tych, którzy nie chcą spędzić choć jednej godziny leniuchując na kanapie. Większość z Was zapewne po raz pierwszy styka się z określeniem – „weekend z żywiołami”.  Zatem w kwestii wyjaśnienia jest to weekend w górach na który składają się cztery atrakcje związane z żywiołami. I tak wodę reprezentuje rafting po górskich rzekach, powietrze lot balonem, ziemie wspinaczka, a ogień przelot nad wulkanem. Jeśli interesuje Was festiwal filmowy lub malarski odbywający się w weekend i poświęcicie czas tylko tej tematyce, to będzie to weekend z kulturą. Co do weekendów egzotycznych liczba pomysłów jest nieograniczona. Może to być zarówno wypad do egzotycznego miejsca na ziemi, jak i udział w wystawie egzotycznych gatunków roślin i zwierząt.

A Wy jak zamierzacie spędzić najbliższy weekend? My szybko i jednogłośnie podjęliśmy decyzję. Jeśli nam się spodoba spędzimy tak całe wakacje z dzieckiem 🙂