Rower – frajda dla całej rodziny.

imagesCiężko jest Wam wyobrazić sobie lepszy pomysł na spędzenie czasu wolnego niż wyprawa rowerowa. Zjeździliście cały kraj w dłuż i wszerz i były to Wasze najpiękniejsze chwile we dwoje. Wydaje się Wam, że wasza miłość do rowerów jest niezachwiana i nic takiego stanu rzeczy nic nie może zmienić. Nic bardziej mylnego!

Każdy związek rozwija się w swoim tempie. Lecz wcześniej czy później także i Wy zdecydujecie się podjąć jedną z ważniejszych decyzji – chcemy mieć dziecko. Przez pierwsze kilka miesięcy jego życia wasze jednoślady będą zbierały jedynie kurz w piwnicy, lecz taki stan rzeczy nie musi trwać wiecznie. Nie powinniście do tego dopuścić.  A jeśli nie wiecie jak sobie tą sytuacją poradzić prezentujemy Wam rozwiązania pozwalające bezpiecznie spędzić wczasy z dziećmi w górach w rożnym wieku na rowerze.

1. Przyczepka rowerowa – idealne rozwiązani dla dzieciaków do lat 3. Dzięki temu gadżetowi razem z Wami może podróżować brzdąc który potrafi już sam siedzieć.

2. Krzesełko rowerowe – idealne rozwiązanie dla dzieci, które przekroczyły 3 rok życia, lecz są jeszcze za małe nauczyć się jeździć na rowerze. Z tej opcji korzystają także rodzice, których dzieciaki same już jeżdżą lecz podołają długim wyprawom rowerowym.

3. Rower dziecięcy – idealne rozwiązanie dla dziecka powyżej 5 lat. Zaraźcie swoją pociechę miłością do jednośladów. Nauka jazdy będzie wymagała od Was dużo czasu i cierpliwości, lecz będzie się opłacała. Wykorzystajcie na to lato lub długi weekend majowy i zarezerwuj hotel  posiadający wypożyczalnię rowerów dla gości hotelowych.